Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Poszukują świadków potrącenia

Policjanci wyjaśniający okoliczności tragicznego w skutkach potrącenia pieszego w poniedziałek wieczorem na ulicy Nowogrodzkiej, szukają świadków tego zdarzenia. Po uderzeniu przez seata 55-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Wypadek wydarzył się w poniedziałek (13.10.2014 r.) około godziny 18.30 na ulicy Nowogrodzkiej w pobliżu wjazdu na teren dawnej bazy WZGS. Jadący od strony Kupisk seat potrącił pieszego, który – jak wynikało ze wstępnych ustaleń policji - prawdopodobnie bezpośrednio przed maskę seata wtargnął z nieoświetlonego pobocza na jezdnię. W wyniku odniesionych obrażeń 55-letni pieszy zginął na miejscu. Seatem kierował 20-latek, który był trzeźwy.

Teraz policja chcąc dokładnie wyjaśnić okoliczności tego tragicznego wypadku prosimy wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub mogą udzielić istotnych informacji do wyjaśnienia tej sprawy, o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem /86/ 474 1212 lub /86/ 474 1458, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę