Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Łomży bryła śniegu spadła z dachu na półroczne dziecko

Dziewczynka jest teraz w łomżyńskim szpitalu w trakcie badań. Jak dowiedziało się Radio Białystok, mała Amelia czuje się dobrze, a jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. "Szłam z wózkiem chodnikiem, a na wózek spadła duża bryła, złamała cały daszek i poleciała na małą. Ludzie pomogli mi wyciągnąć ją z wózka" - opowiada mama Amelii. Zdarzenia miało miejsce na Al. Legionów, jednej z głównych ulic Łomży. Bryła, która spadła na wózek całkowice go zniszczyła.


W tej chwili lekarze badają jeszcze półroczną Amelkę, ale wiele wskazuje na to, że dziecku nic się nie stało. Sprawą zajęli się też łomżyńscy policjanci.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę