Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Jadą komendanci

Podinsp. Janusz Rybakowski w Łomży, a mł. insp. Krzysztof Radomski w Zambrowie – to jak podaje Gazeta Współczesna nowi komendanci policji w tych miastach. Nowy KMP w Łomży ma pojawić się najdalej za miesiąc – dziś jest szefem białostockiej sekcji Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. W Zambrowie awans na Komendanta ma dostać dotychczasowy zastępca.

Szefowie policji w Łomży Bogdan Rutkowski i Zambrowie Tadeusz Murawski na własne prośby odeszli ostatnio z policji. Ma to związek z kolizją jaką spowodował komendant Rutkowski pod Zambrowem, a komendant Murawski, który dojechał na miejsce zdarzenia “przebadał” go wówczas alkomatem i wyszło, że Rutkowski był trzeźwy.
Jak podaje Współczesna - “Najprawdopodobniej nowy szef rozpocznie pracę w Łomży w połowie, najpóźniej pod koniec kwietnia. Przyszły komendant dostał wolną rękę w doborze najbliższych współpracowników: Wkrótce na emeryturę odchodzi jeden z zastępców komendanta.(...)”
Janusz Rybakowski na łamach gazety twierdzi, że poradzi sobie także z działającymi w Komendzie związkami zawodowymi. Konflikt pomiędzy szefami komendy a związkami zawodowymi skutkował wieloma skargami kierowanymi do komendy wojewódzkiej i głównej.

W Zambrowie nowy szef policji ma przyjść z dołu. Mł. insp. Krzysztof Radomski od 1999 roku jest zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Zambrowie.

zobacz: Gazeta Współczesna - Uporządkują i pogodzą
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę