Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radiobab.pl

Nowe Piekuty walczą o becikowe

Gmina Nowe Piekty będzie się odwoływać od decyzji wojewody. Chodzi o tak zwane becikowe. Tamtejsi radni podjęli uchwałę na mocy której mieszkanki gminy Nowe Piekuty, które urodziły lub przysposobiły dziecko miałyby otrzymywać jednorazowy zasiłek w wysokości 1000 złotych. Decyzję radnych gminy uchylił jednak Wojewoda Podlaski.

Prawnicy wojewody uznali bowiem, że do tego aby taki zasiłek mógł być wypłacany nie ma podstaw prawnych. Gmina Nowe Piekuty uważa, że są i będzie odwoływać w tej sprawie do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Białymstoku.
200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę