Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolno. Miejska stacja paliw doprowadzi do obniżek cen?

Kolneńscy urzędnicy chcą mieć wpływ na ceny paliw w mieście. Będzie to możliwe, bo miejska spółka kończy już modernizację należącej do niej stacji paliw.

Cel jest taki, żeby nie odbiegała jakością od stacji należących do koncernów przy zachowaniu niskich cen. Dzięki niej udało się także uniknąć zwolnień w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych - mówi burmistrz Kolna, Andrzej Duda.

W ten sposób urzędnicy chcą mieć wpływ na ceny paliw w mieście. Magistrat chce też zarabiać na dzierżawie terenu koło stacji paliw.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę