Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Przedwyborcza „gorączka” radnych

Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta poinformowano o utworzeniu nowego kluby radnych o nazwie „Łomża Nasze Miasto”. Utworzyło go 5 radnych, z który dwóch dotychczas było w klubie „Samorządowe Porozumienie Łomży”. Teraz ten klub poinformował o „wykluczeniu” ich ze swojego grona. Jak przekazuje radny SPŁ Witold Chudziński zrobiono to „jednomyślnie”.

Chodzi o radnych Andrzeja Wojtkowskiego i Andrzeja Modzelewskiego. Obaj w 2010 roku dostali się do Rady Miasta startując z list KWW „Samorządowe Porozumienie Łomży”. W listopadowych wyborach samorządowych takiego komitetu wyborczego już nie będzie. Część jego radnych zamierza startować do nowej Rady Miasta z list KWW „Razem dla Łomży”, a radni Wojtkowski i Modzelewski z list KWW „Łomża Nasze Miasto”.  Wraz z trójką dotychczas „niezależnych radny”: Jan Bajno, Hanka Gałązka, Jan Jarota, którzy także mają być na listach tego komitetu, już teraz zawiązali nowy klub w starej Radzie, o czym poinformowali na początku wczorajszej sesji.
Koledzy z klubu radnych SPŁ wcześniej jednak o tym nie wiedzieli, bo radni nie złożyli oficjalnie oświadczeń, że z niego wychodzą. Dlatego klub SPŁ czyli 5. pozostałych w nim radnych, jednogłośnie usunęło ich ze swoich szeregów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę