Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zderzenie z motocyklem

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku do jakiego doszło rano na skrzyżowaniu ulic Nowogrodzkiej z Ogrodową. Zderzyły się tu motocykl z oplem astrą. Ranni to kierowca i pasażer motocykla.

Do wypadku doszło około godz. 6.40. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że wyjeżdżający z Ogrodowej w Nowogrodzką kierowca opla wymusił pierwszeństwo przejazdu prawidłowo jadącemu motocyklowi. Kierowca i pasażer motocykla zostali przewiezieni do szpitala. Świadkowie mówią, że obrażenia jakich doznali nie były poważne.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto: Fot. Paweł

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę