Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyński sąd aresztował kolejnych podejrzanych o rozprowadzanie narkotyków.

Sąd rejonowy w Łomży aresztował na wniosek miejscowej prokuratury dwóch braci S., zarzucając im rozprowadzenie dużych ilości środków odurzających i psychtropowych. To kolejne areszty w sprawie. Rozpoczęła się ona przed kilkoma miesiącami kiedy to do aresztu trafili pierwsi łomzyńscy dealerzy narkotyków. Obecnie w areszcie przebywa już czterech młodych mieszkańców Łomży, a w kręgu zainteresowania policji znajduje się nie mniej niż dziesięć osób. Prokurator Tomasz Iwanowski z Prokuratury rejonowej jest zdania, że krąg zatrzymań nie został jeszcze wyczerpany.

Cała grupa zajmowała sie handlem m.in. amfetaminy, marihuany i haszyszyu, także wśród osób nieletnich, głównie na dyskotekach w Łomzy i okolicach. Aresztowani obecnie Patryk i Karol S. mają 19 i 22 lata. Sa braćmi. Nie przyznają sie do winy.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę