Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Plany budowy cywilnego radaru lotniczego

W gminie Mały Płock może być wybudowany cywilny radar lotniczy. Urzędników o takiej możliwości poinformował Urząd Lotnictwa Cywilnego. Jest to konieczne, żeby budowa urządzenia była uwzględniona w planach gminy. Teren w pobliżu niego podlega specjalnej ochronie na podstawie przepisów krajowych i unijnych mówi Jerzy Duchnowski z urzędu gminy w Małym Płocku.

Zgodnie z planami ULC radar MSSR ma być wybudowany w okolicy miejscowości Mściwuje. Chroniony będzie teren w promieniu 16 kilometrów od tej miejscowości. To obszar części gmin Kolno, Stawiski, Turośl, Zbójna, Piątnica i Łomża

Są już pierwsze efekty planowanej budowy. Gmina Kolno m.in z tego powodu zrezygnowała z budowy farmy wiatrowej.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę