Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Za m.in. łomżyńskie biuro TVP pod sąd

Przed Sądem Rejonowym w Białymstoku zakończył się w poniedziałek trwający od prawie dwóch lat proces kierownictwa białostockiego oddziału Telewizji Polskiej. Chodzi o zorganizowanie w lipcu 2001 roku za pieniądze TVP prywatnego przyjęcia w domu ówczesnego dyrektora białostockiego oddziału TVP w Nieporęcie, wynajęcie na trzy lata bez zgody zarządu TVP lokalu w Trzciannem na biuro Międzynarodowego Festiwalu Filmów Przyrodniczych imienia Braci Wagów w Wiźnie oraz wynajęcie bez podstaw prawnych od miasta Łomży pomieszczenia na potrzeby Telewizji Białystok.

Prokurator chce dla byłego dyrektora oddziału TVP w Białymstoku Krzysztofa J. 7,5 tys. zł grzywny, 5,2 tys. zł wpłaty na rzecz Telewizji Białystok tytułem naprawienia szkód finansowych oraz 3-letniego zakazu zajmowania stanowisk kierowniczych. Dla obecnie pełniącego obowiązki wicedyrektora ds. ekonomicznych i produkcji ośrodka TVP w Białymstoku Izydora G. prokurator domaga się łącznej kary dwóch lat więzienia w zawieszeniu na 5 lat, 4,4 tys. zł grzywny, wpłaty 5 tys. zł na rzecz TVP oraz zakazu zajmowania stanowisk kierowniczych przez 2 lata. Oskarżeni nie przyznają się do winy, ich obrońcy wnieśli o uniewinnienie. Sąd ogłosi wyrok za tydzień.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę