Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

PiS na prezydenta wybrało Chrzanowskiego

Główne zdjęcie
Mariusz Chrzanowski

Niebawem skończy 30 lat i będzie kandydatem PiS na prezydenta Łomży. Mariusz Chrzanowski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Łomża i asystent w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży został zatwierdzony przez Komitet Polityczny – najwyższe ciało Prawa i Sprawiedliwości - jako kandydat tej partii na prezydenta Łomży w listopadowych wyborach samorządowych. W poniedziałek poinformował o tym Krzysztof Jurgiel, szef partyjnych struktur w województwie. - Wiek nie jest miernikiem – mówił Jurgiel odpowiadając na pytania dziennikarzy o młody wiek Chrzanowskiego. - Miernikiem jest doświadczenia i aktywność. Jest wiele przykładów w Polsce, że osoba w młodym wieku dobrze sobie radzi – dodawał Jurgiel.

Poseł Lech Antoni Kołakowski, poseł Krzysztof Jurgiel i Mariusz Chrzanowski
Poseł Lech Antoni Kołakowski, poseł Krzysztof Jurgiel i Mariusz Chrzanowski
Poseł Krzysztof Jurgiel
Poseł Krzysztof Jurgiel

Sam Mariusz Chrzanowski podkreślał, że radnym miasta został mając 22. lata i wówczas objął funkcję szefa klubu radnych PiS. Od czterech lat jest wiceprzewodniczącym Rady Miasta i pracuje w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.
- Mam doświadczenie praktyczne i posiadam wiedzę teoretyczną – mówił Chrzanowski dodając, że teraz pisze doktorat na temat zasad prawnych wyborów w samorządach. 
W kampanii wyborczej przede wszystkim chce zwrócić się do ludzi młodych i przekonać ich aby chcieli zostać w Łomży i tu zakładać rodziny.
- W ostatnich latach miasto nie zrobiło nic, aby młodych zatrzymać – mówił Chrzanowski nie przedstawiając jednak żadnego pomysłu co można było zrobić. 

Krzysztof Jurgiel przedstawiając Chrzanowskiego jako kandydata PiS na prezydenta Łomży, mówił, że „Łomża jest miastem, które zasługuje na przyspieszenie rozwoju” i że wierzy iż nowy prezydent będzie dobrze współpracował z nowymi władzami samorządu województwa i kraju licząc, że PiS samodzielnie wygra zarówno jesienne wybory samorządowe w skali województwie jak i przyszłoroczne w parlamentarne w skali kraju. 

zobacz: PiS wybiera na prezydenta...


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę