Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Milion więcej na łomżyńskie inwestycje

Rada Miasta Łomży podczas nadzwyczajnej sesji wprowadziła dziś zmiany w budżecie Łomży. Radni dołożyli do dwóch miejskich inwestycji prawie milion złotych. Co ciekawe dodatkowe pieniądze nie zwiększą zakresu robót, a zostaną przeznaczone na pokrycie należnego państwu podatku. Zgodnie bowiem z wytycznymi Ministerstwa Infrastruktury w przypadku dwóch łomżyńskich inwestycji drogowych, które mają być zrealizowane przy udziale funduszy europejskich podatek Vat powinien wynieść 22%, a nie jak liczył samorząd miasta tylko 7%.


Większy podatek Łomża zapłaci od budowy lokalnej infrastruktury drogowej na osiedlu Kraska i za modernizację Alei Legionów przy dworcu PKS. W sumie miasto Łomża będzie musiało dopłacić z tego tytułu ponad 930 tys zł.
Miasto różnice pokryje wolnymi środkami jakie w budżecie Łomży pozostały z ubiegłego roku. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę