Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Tragiczny finał wypadku motocyklisty

26-letni motocyklista zmarł w następstwie obrażeń jakich doznał po uderzeniu w bok opla. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę po południu na ul. Strzelców Kurpiowskich w Łomży.

Do wypadku doszło ok. godz. 17.40. Młody mężczyzna jadąc Hondą CDR600 od strony ul. Wojska Polskiego w kierunku ul. Nowogrodzkiej, z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn stracił panowanie nad motorem, zjechał na prawą stronę i uderzył w bok zaparkowanego na podjeździe do posesji opla. Ranny kierowca hondy szybko trafił do szpitala w Łomży, niestety zmarł w trakcie akcji ratunkowej. Policja podaje, że mężczyzna miał uprawnienia do kierowania motocyklami, ale ten, którym jechał nie był jego własnością.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę