Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Złapali złodzieja

Policjanci zatrzymali 29-latka, podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z domów na terenie miasta. Do zdarzenia doszło na początku sierpnia. Złodziej skradł telefony, monitor komputerowy i aparat cyfrowy.

Jak przekazują policjanci zatrzymany to 29-letni mieszkaniec Łomży.  Z ustaleń mundurowych wynikało, że może być on zamieszany w kradzież z włamaniem do domu na terenie miasta, do której doszło na początku sierpnia. Wtedy to, sprawca włamał się do budynku i z pomieszczeń mieszkalnych skradł telefony, monitor komputerowy i aparat cyfrowy. W piątek postanowiono zatrzymać mężczyznę i przeszukać jego mieszkanie gdzie odnaleziono dwa telefony komórkowe pochodzące z tej kradzieży. 29-latek jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut. Dodatkowo okazało się, że działał on w warunkach recydywy. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę