Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Gwałtowne burze i silny wiatr

Podtopienia, połamane konary drzew dwa zerwane dachy - to efekt gwałtownej burzy, która przeszła wieczorem nad ziemią łomżyńską. Największe straty żywioł spowodował w Wiźnie, gdzie wiatr uszkodził dachy dwóch domów.

Strażacy wyjeżdżali 24 razy do usuwania połamanych konarów drzew tarasujących przejazd. Najwięcej interwencji było w Łomży, Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem. Kilka razy wypompowywali wodę z zalanych piwnic.

We wsi Boratyniec Lacki koło Siemiatycz - od uderzenia pioruna zapaliła się stodoła.

Na dziś synoptycy także zapowiadają burze.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę