Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zmarła honorowa obywatelka Łomży

W wieku 94 lat zmarła Honorowa Obywatelka Łomży red. Halina Miroszowa. Urodziła się w 1920 roku w Warszawie, lecz to w Łomży - jak zawsze mówiła - "spędziła dziesięć najpiękniejszych lat swojego życia". Przeniosła się tu z rodzicami w 1928 roku i mieszkała aż do matury, którą zdała w gimnazjum żeńskim im. Marii Konopnickiej, na kilka miesięcy przed wybuchem II wojny światowej.

W Warszawie spędziła okres całej okupacji i ostała po wojnie. Pracowała w radiu, a następnie w telewizji, prowadząc m.in. wspólnie z Aleksandrem Małachowskim przez kilka lat program interwencyjny "Telewizja nocą".
Była jedną z założycielek Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, które w ub. roku świętowało swoje 55-lecie. Ostatnie lata życia spędziła w Domu Aktora Weterana w Skolimowie. Zmarła 1 sierpnia wieczorem na zawał serca.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę