Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śmiertelne ofiary zderzenia z TIR-em

Do poważnego wypadku doszło w nocy na krajowej ósemce na odcinku Zambrów – Białystok. W pobliżu miejscowości Wiśniówek-Wertyce TIR zderzył się z samochodem osobowym. Zginęli podróżujący autem osobowym mężczyźni w wieku 49-ciu i 53-ech lat. Kierujący ciężarówką Białorusin był trzeźwy. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Teraz nie ma tam już utrudnień.

Okoliczności wypadku ustala prokuratura.

Spore, kilkugodzinne utrudnienia będą też na tej samej drodze w okolicach miejscowości Sędziwuje. Kilka minut po 7.00 doszło tam do zderzenia samochodu ciężarowego z busem. Jak informuje GDDKiA 1 osoba została ranna. Zablokowane zostały 2 pasy jezdni w kierunku Białegostoku. Przewidywany czas trwania utrudnienia około 3 godz.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę