Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Od żelazka zapaliła się wersalka...

Trzy jednostki straży pożarnej zostały skierowane do gaszenia pożaru jaki rano wybuchł w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Przykoszarowej w Łomży. Czarny dym wydobywał się z okna mieszkania na 3 piętrze co zaniepokoiło przechodzących w pobliżu mieszkańców, którzy wezwali straż pożarną. Jak się okazało zrobili to w samą porę.

Jak informują strażacy w mieszkaniu nikogo nie było. Po wejściu ratowników do środka okazało się, że zaczyna palić się wersalka – stąd czarne kłęby dymu wydobywające się przez uchylone okno. Prawdopodobnie przyczyną pożaru było pozostawione w pobliżu wersalki włączone żelazko.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę