Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Cyrkowy Dzień Dziecka w Galerii Veneda

Mnóstwo atrakcji czeka tych wszystkich, którzy 31 maja i 1 czerwca wybiorą się do Galerii Veneda. Z okazji Dnia Dziecka odbędzie się tam bowiem jedyna w swoim rodzaju cyrkowa impreza dedykowana wszystkim pociechom. Wystąpią: znany na całym świecie, prezentujący ewolucje z ogniem i show z wężami Fakir Ramades oraz clown Feliks, w którego wcieli się znany aktor z popularnego kabaretu. Będą też, gwarantujący mnóstwo zabawy, inni cyrkowi artyści, a po mieście będzie jeździł cyrkowy autobus jak z bajki. Odbędą się też warsztaty robienia wielkich kolorowych lizaków, nie zabraknie też gratisowych słodyczy, niespodzianek oraz konkursów z nagrodami – tak więc jeśli martwiłeś się, że nie zdołasz zapewnić swemu maluchowi niepowtarzalnego Dnia Dziecka, masz zmartwienie z głowy – wystarczy tylko odwiedzić w weekend Galerię Veneda!

Galeria Veneda od początku swego istnienia jest miejscem zapewniającym nie tylko możliwość zrobienia najrozmaitszych zakupów w bardzo korzystnych cenach, ale też konsekwentnie stawia na organizację wydarzeń edukacyjno-kulturalnych, skierowanych do wszystkich grup klientów. Kolejnym z nich jest  „Cyrkowy Dzień Dziecka”, dwudniowa impreza, jakiej w Łomży jeszcze nie było, zapewniająca niezapomnianą zabawę dzieciom w każdym wieku. Jej warty szczególnej uwagi, zarówno dzieci jak i dorosłych, punkt programu to na pewno występ Fakira Ramadesa w niedzielę 1 czerwca o godz. 16.00. Artysta zaprezentuje nie tylko jedyny w swoim rodzaju ognisty show, ale wystąpi też z najgroźniejszymi wężami na świecie, pytonami tygrysimi i boa dusicielami - jeśli komuś nie zabraknie odwagi, będzie mógł zrobić sobie nawet z nimi zdjęcie. Nie można też opuścić spotkania z przezabawnym clownem Feliksem, którym będzie sam Andrzej Talkowski z popularnego kabaretu Kuzyni, potrafiący rozbawić nawet największego ponuraka i gwarantujący doskonałą zabawę dla wszystkich. Nie zabraknie jej również w czasie warsztatów robienia lizaków przez cały dzień 1 czerwca, przygotowanych przez prawdziwych znawców słodkości z manufaktury słodyczy Cukier Lukier z Warszawy, ponieważ tu każdy będzie mógł stworzyć swojego, niezwykle efektownego lizaka, bazującego na starych recepturach i naturalnych barwnikach. Będą też dwudniowe, widowiskowe występy pasjonatów jazdy na wysokim poziomie, to jest na rewelacyjnych bicyklach – tu też śmiałkowie będą mogli się z nimi zmierzyć, podobnie jak z cyrkowymi siłaczami. Artyści z grupy cyrkowej Locomotora będą zaś uczyć wszystkich chętnych tajników żonglowania, chodzenia na szczudłach i wielu innych, nie tylko cyrkowych sztuczek.
Kolejną atrakcją tego niesamowitego weekendu będzie możliwość przejażdżki po mieście jedynym w swoim rodzaju amerykańskim cyrkobusem, prowadzonym przez pomocnika clowna Feliksa, gdzie, niezależnie od obranej przez tego wyjątkowego kierowcę trasy, dzieci będą na pewno zachwycone, bo w czymś takim na pewno nie miały jeszcze okazji uczestniczyć. Nie zabraknie też  popcornu i waty cukrowej bez ograniczeń dla małych i dużych łasuchów, podobnie jak emocji przy licznych konkursach z nagrodami.
Takiej okazji nie można więc przegapić, tym bardziej, że Dzień Dziecka jest raz w roku, ale tylko w Galerii Veneda trwa aż dwa dni: 31 maja i 1 czerwca od godz.12.00 do 20.00. 
Szczegółowy program wszystkich zaplanowanych na sobotę i niedzielę atrakcji, a przy okazji informacje o promocjach i innych imprezach w Galerii, można znaleźć na stronie:  http://galeriaveneda.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę