Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Większy wymuszał pierwszeństwo...

Do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych doszło wczoraj w Łomży i najbliższej okolicy. Rano kierowca ciężarowego volvo wymuszając pierwszeństwo przejazdu doprowadził do uderzenia przez VW golfa w betonowy przepust, a wieczorem kierowca mercedesa łamiąc przepisy ruchu drogowego zmusił jadącego skuterem mężczyznę do gwałtownego hamowania, które zakończyło się groźnym upadkiem. Zarówno kierująca golfem jak i kierowca skutera zostali zabrani do szpitala ale po badaniach lekarze zwolnili ich do domów.

Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży do pierwszego wypadku doszło około godziny 8 pod Nowogrodem. Jadąca VW golfem w kierunku Łomży 43-letnia kobieta zjeżdżając z drogi ratowała się przed uderzeniem w wyjeżdżającą w gruntowej drogi ciężarówkę volvo. Niestety golf uderzył w betonowy przepust wodny w wyniku czego kierująca nim kobieta doznała obrażeń ciała i została zabrana do szpitala. Policja informuje, że funkcjonariusze od razu zatrzymali prawo jazdy 29-letniemu kierowcy ciężarówki.
Drugi wypadek wydarzył się ok. 21.30 na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Sikorskiego w Łomży. - 40-letni kierowca mercedesa jadący środkowym pasem  w kierunku Ostrołęki, nagle wykonał manewr skrętu w lewo, czym zmusił jadącego prawidłowo kierowcę skutera do gwałtownego hamowania – mówi Brulińska dodając, że 28-letni kierowca skutera przewrócił się i doznał obrażeń.
Na szczęście w obu wypadkach obrażenia jakich doznali poszkodowani nie okazały się ciężkie. Oboje po badaniach i opatrzeniu przez lekarzy ran zostali zwolnienie do domów.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę