Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Garnuszek nadziei

W przeddzień 60. rocznicy wywózki ukazała się książka Feliksa Babiela „Garnuszek nadziei”. W słowie wstepnym prof. Adama Czesława Dobrońskiego czytamy, m.in.: „Jest jeszcze powód specjalny, który promuje tekst F. Babiela. Autor nawet w tytule wybił walor nadziei, tej siły która była niezbędna dla wytrzymania ekstremalnych warunków na dalekich terenech ZSRR (...) Chciałbym szczegolnie polecić wspomnienia pana Feliksa młodym czytelnikom. Warto te książkę starannie przeczytać”.
W pełni zgadzając się ze słowami znakomitego historyka informujemy, że pozycja jest dostępna w: ZG TPZŁ, ul. Polowa 22, w biurze Związku Sybiraków, ul. Nowa 2 pok. 22 i w księgarniach łomżyńskich.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę