Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ostatnie godziny na rozliczenie się z fiskusem

W urzędach skarbowych jest coraz większy ruch. Środa to (30.04) ostatni dzień na złożenie zeznania podatkowego. Zamiast stać w kolejkach można złożyć PIT drogą elektroniczną - zachęca rzecznik Izby Skarbowej w Białymstoku - Radosław Hancewicz.

Papierowy formularz sprawdźmy dokładnie  przed oddaniem do urzędu. Najczęstsze błędy, jakie się pojawiają to brak podpisu, aktualizacji konta bankowego, błędy rachunkowe i źle rozliczone ulgi podatkowe.

Do północy można przesłać PIT pocztą. Liczy się data stempla pocztowego. Ci, którzy zrobią to po terminie, muszą się liczyć z karami.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę