Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek na trasie Zambrów - Czyżew

Do poważnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 63 na odcinku Zambrów - Czyżew. W okolicy miejscowości Chmiele Pogorzele zderzyły się 3 samochody osobowe. 1 osoba zginęła, 7 - w tym dwoje dzieci - trafiły do szpitala.

Około 14:20 na wysokości wsi Chmiele Pogorzele zderzyły się 3 samochody: VW Sharan, Fiat Fiorino i Opel Astra. Na miejscu zginął 81-letni mężczyzna. Do szpitala odwieziono 5 dorosłych osób i dwoje dzieci w wieku 5 i 8 lat.

Droga Zambrów - Czyżew była zablokowana około 3 godzin.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę