Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Prezydent Łomży ostrzega przez podtopieniami

Specjalne ostrzeżenie do mieszkańców Łomży mieszkających wzdłuż rzeki Łomżyczki skierował prezydenta Łomży Jerzy Brzeziński. Prezydent ostrzega przed spodziewanym w połowie tygodnia ociepleniem i spowodowanymi nim gwałtownymi roztopami, które najprawdopodobniej doprowadza do wylania Łomżyczki i podtopienia okolicznych terenów. W związku z tym prezydent Łomży prosi mieszkających wzdłuż rzeki łomżan o usunięcie z miejsc szczególnie narażonych na podtopienie cenniejszych rzeczy, które mogłyby ulec zniszczeniu; wyłączenie urządzeń elektrycznych znajdujących się w piwnicach i miejscach zagrożonych zalaniem, a także zabezpieczenie w nisko położonych pomieszczeniach otworów okiennych i drzwiowych.

Łomżyczka to niewielka rzeka, która wylewa niemal rokrocznie. W tym roku niebezpieczeństwo powodzi jest jednak szczególnie wysokie, ze względu na duże ilości zalegającego w regionie śniegu. Pokrywa śnieżna w Łomży i najbliższej okolicy wynosi ponad 20 centymetrów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę