Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Amerykański F-16 Falcon nad Łomżą

Główne zdjęcie
Amerykański F-16 "Falcon" (fot. Adam Babiel)

W piątkowe popołudnie amerykański F-16 "Falcon" odbywał lot ćwiczebny nad Łomżą. Pilot wykonał kilka okrążeń nad miastem lecąc na niewielkiej wysokości z prędkością poddźwiękową. Taka gratka nie mogła przejść niezauważona. Jak pisze do nas Adam Babiel, miłośnik lotnictwa, "po raz pierwszy zobaczyłem nad Łomżą amerykańskiego "Falcona" F-16, który był uzbrojony w kierowane rakiety powietrze-powietrze Amraam i Sidewinder oraz rakiety typu Maverick powietrze-ziemia. Ponadto zaopatrzony był w dodatkowe zbiorniki paliwa".

Jeszcze kilka miesięcy temu można było regularnie obserwować nad Łomżą ćwiczenia nieuzbrojonych polskich "Jastrzębi" F-16, które kreśliły na niebie przeróżne kształty pozostawiając smugi kondensacyjne na dużych wysokościach.

200829104429.jpg
Foto: Amerykański F-16
Foto: Amerykański F-16
Foto: Amerykański F-16
Foto: Amerykański F-16
Foto: Amerykański F-16
Foto: Amerykański F-16
Foto: Amerykański F-16
Foto: Amerykański F-16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę