Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Ciężarówka uderzyła w autobus z łomżyńskimi maturzystami

Główne zdjęcie
Fot. Jessica Milczarska

W autokar pielgrzymki maturzystów z III LO w Łomży zmierzających na Jasną Górę wjechał tir. Dwoje z nich zostało rannych, przy czym obrażenia jakich doznali nie są poważne. Jak mówi Renata Maliszewska, zastępca dyrektora trzeciego liceum to jakieś niewielkie skaleczenia i zadrapania, jakie powstały po rozbiciu się szyb w autokarze.

Fot. Jessica Milczarska
Fot. Jessica Milczarska

Uczniowie „trzeciego” Liceum Ogólnokształcącego w Łomży na tradycyjna pielgrzymkę maturzystów na Jasną Górę wyjechali z miasta czterema autokarami o poranku. Do Warszawy podróż przebiegała bardzo spokojnie. W tunelu na Trasie Toruńskiej, stanowiącej fragment obwodnicy Warszawy, w tył jednego z autokarów, który zatrzymał się w korku, uderzyła ciężarówka. Początkowo policja podawała, że rannych zostało troje dzieci, które zostały przewiezione do szpitala, ale później uściśliła, że w wypadku ranne zostały trzy osoby - dwoje dzieci i kierowca ciężarówki. To właśnie on doznał najpoważniejszych obrażeń. Ze zgniecionej kabiny samochodu, musieli wyciągać go strażacy.

Wypadek przerwał pielgrzymkę całej grupy. Maturzyści z III LO mają wracać do Łomży.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę