Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Wyjaśnianie śmierci noworodka

Prokuratura sprawdza co było przyczyną śmierci noworodka, którego przywieziono do zambrowskiego szpitala. O śmierci dziecka śledczych poinformowali pracownicy zambrowskiego szpitala.

Jak mówi rzecznik prokuratury Okręgowej w Łomży - Maria Kudyba, rodzice przywieźli 11-dniowego chłopca do szpitala w poniedziałek (24.03) przed 4 rano. Lekarz dyżurny stwierdził, że dziecko nie dawało oznak życia, ale podjął reanimację. Chłopca nie udało się jednak uratować, bo według lekarza - nie żył już kiedy został przywieziony do szpitala. Z informacji przekazanych przez prokuraturę wynika, że rodzice szukali pomocy już sobotę. Zaniepokoiły ich zaobserwowane u dziecka objawy. Lekarz w punkcie nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej w zambrowskiem szpitalu miał zalecić zmianę pokarmu, ale nie skierował dziecka do szpitala. 

We wtorek (25.03) została przeprowadzona sekcja zwłok noworodka, nie wyjaśniła jednak, jakie były przyczyny jego śmierci. Biegły pobrał próbki tkanek do specjalistycznych badań. Ich wyniki powinny być znane za dwa tygodnie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę