Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek pod Łomżą

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku jaki około godz. 10.30 wydarzył się na skrzyżowaniu drogi Łomża Zambrów z szosą do Mężenina. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że wyjeżdżające z drogi podporządkowanej audi nie ustąpiło pierwszeństwa przejazdu vw golfowi. Po wypadku są utrudnienia w ruchu, który odbywa się wahadłowo.

Jak podaje sierż. szt. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży najprawdopodobniej kierujący audi jadąc od strony Rutek i wyjeżdżając na drogę krajową nr 63 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena golfa, który jechał drogą od Zambrowa. W zderzeniu obu pojazdów ucierpiało dwoje pasażerów golf, którzy zostali zabrani do łomżyńskiego szpitala. Z pierwszych informacji wynika, że nie doznali większych obrażeń.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę