Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

W Pisie wody coraz więcej

Główne zdjęcie
Stan wód w rzekach Polski

Stan wody w górnym biegu Pisy osiągnął najwyższy w kraju poziom. Hydrolodzy rzekę na mapach zaznaczyli kolorem ciemno niebieskim, a to oznacza że jest to tzw. „stan górny wysoki” - następny jest już alarmowy. W niedzielę była to jedyna rzeka w kraju na której zanotowano tak wysoki poziom wody. Niżej - pomiędzy Turoślą a Nowogrodem - wody w Pisie jest mniej - rzeka jest w tzw. „strefie górnej średniej.”

Wody w Pisie, tak jak i w innych rzekach regionu stale przybywa. Niemniej hydrolodzy zapowiadają, że póki co niebezpieczeństwa powodzi nie ma. Niepokojąca jest natomiast gruba pokrywa śnieżna, która przykrywa region. Miejscami wynosi ona nawet ponad pół metra. Gdy przyjdzie gwałtowne ocieplenie wówczas nie wykluczone, że do podtopień dojdzie. Tymczasem meteorolodzy na najbliższe dwa dni zapowiadają łagodne ocieplenie. Temperatura powietrza w dzień przekroczy zero, ale w nocy będzie utrzymywał się lekki mróz.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę