Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Pilnuj samochodu

Trzy samochody zginęły w Łomży w środę. Straty właściciele oszacowali na ponad 120 tysięcy złotych. Zginęła honda accord, toyota avensis i suzuki grand vitara. Wszystkie samochody miały alarmy, ale to nie powstrzymało złodziei. Policjanci zwracają uwagę, że dwa samochody odjechały z nieogrodzonych prywatnych posesji, a trzeci z parkingu przed blokiem. Podobne zdarzenia zanotowano dwa tygodnie temu w Zambrowie. Tam jednej nocy zginęły dwa VW i toyota.

Urszula Brulińska z KMP w Łomży informuje, że pierwsze zgłoszenie o kradzieży auta policjanci w Łomży otrzymali w środę po godz. 14. Na komendę zgłosił się mężczyzna informując, że skradziono mu hondę accord. Nieco ponad cztery godziny później zadzwonił kolejny poszkodowany. Tym razem złodzieje zabrali toyotę avensis. O trzeciej kradzieży auta w Łomży policjanci zostali poinformowali w czwartek rano. Na parkinu przed blokiem nie było wówczas pozostawionego tu przez właścicielkę suzuki grand vitara.
- Policjanci zabezpieczyli ślady i szukają samochodów i sprawców tych kradzieży – mówi Brulińska. 
To pierwszy w tym roku taki przypadek, aby jednej doby zginęły w Łomży aż trzy samochody. Policjanci podkreślają, że przez cały ubiegły rok skradziono w mieście i najbliższej okolicy w sumie 11 aut. 

Podobne zdarzenia zanotowano dwa tygodnie temu w Zambrowie. Tam jednej nocy zginęły dwa VW golfy i toyota avensis. Dotychczas policjantom z Zambrowa nie udało się ich odnaleźć. Teraz – po kradzieżach w Łomży – są podejrzenia, że kradzieży mogła dokonać ta sama grupa.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę