Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Drogi śliskie i miejscami nieprzejezdne

Ponad 80 km dróg w województwie podlaskim w sobotę po południu było nieprzejezdnych - informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Białymstoku. Są to przede wszystkim drogi gminne. Na terenie powiatu łomżyńskiego samochody ciężarowe nie mogły dojechać do pięciu miejscowości: Murawy, Jarnuty – Szczepankowo, Koty – Pęsy, Modzele – Wyżyki, Grądy – Chojny. Komunikacja ma zostać przywrócona do wieczora.

Dane WCZK zostały opracowane na podstawie meldunków otrzymanych z Powiatowych Centrów Zarządzania Kryzysowego z godziny 14.00 w sobotę. Jak informuje Mikołaj Pryczynicz na wszystkich drogach woj. podlaskiego powiatowych i gminnych są bardzo trudne warunki jazdy. Na większości z nich zalega błoto pośniegowe i rozjeżdżony śnieg. Miejscami drogi (szczególnie gminne) są nieprzejezdne dla samochodów osobowych, a czasami także ciężarowych.
W powiecie łomżyńskim nieprzejezdnych jest nieco ponad 2 km dróg na ponad 80 w całym województwie podlaskim.

Tymczasem synoptycy zapowiadają ochłodzenie. Temperatura nad ranem ma spaść do minus 10 st. Celsjusza. Przez całą niedzielę ma być do minus 5 st C - możliwe są też przelotne opady śniegu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę