Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Biskup poświęcił starostwo

Główne zdjęcie
fot. powiatlomzynski.pl

Ordynariusz łomżyński biskup Stanisław Stefanek poświęcił nowe pomieszczenia łomżyńskiego starostwa. Po sześciu latach od ustanowienia powiatów Starosta Łomżyński i wszyscy jego urzędnicy trafili wreszcie do swoich docelowych gabinetów. Właśnie zakończył się I etap modernizacji siedziby Starostwa Powiatowego w Łomży przy ul. Szosa Zambrowska.

Dotychczas większość wydziałów Starostwa zlokalizowana była w łączniku budynku byłej siedzibie Przychodni Specjalistycznych. Remont II piętra umożliwił ulokowanie tam wszystkich wydziałów, za wyjątkiem wydziałów geodezji i komunikacji, które w wyremontowanych pomieszczeniach (parter i I piętro) pracują już od ponad dwóch lat.
Sukcesem okazało się wykonanie remontu systemem gospodarczym przez własnych pracowników zatrudnionych w ramach aktywnych form przeciwdziałania bezrobociu. Jedynie część robót specjalistycznych wykonana została przez firmy budowlane i elektryczne (m.in. sieć teleinformatyczna, wymiana okien).
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę