Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość : www.radio.bialystok.pl

Pożar w łomżyńskim wieżowcu.

Pożar w wieżowcu w Łomży. Zapaliło się mieszkanie - na szczęście pozostała część budynku nie uległa zniszczeniu. "Paliło się mieszkanie na 7 piętrze w wieżowcu przy ul.Porucznika Łagody" - mówi Dionizy Krzyna dowódca jednostki ratowniczo gaśniczej łomżyskiej Straży Pożarnej. "Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie w instalacji elektrycznej". Na szczęście nie było ofiar. Strażacy do gaszenia pożaru wykorzystali specjalistyczny sprzęt - specjalny podnośnik umożliwiający dostęp do najwyższych pięter. Ten sprzęt jest w łomżyńskiej jednostce od roku. Wspólne dochodzenie Straży Pożarnej i Policji ma wyjaśnić przyczyny powstania pożaru.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę