Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość : wp.pl

Ciągnik zepchnął gimbus w dzieci

We wsi Sikory Wojciechowięta niedaleko Wysokiego Mazowieckiego (podlaskie) autobus szkolny jadący po uczniów został uderzony w bok przez ciągnik i zsunął się na pobocze w grupę dzieci. Te jednak zdołały rozbiec się i nie odniosły obrażeń - poinformowała policja.

Jak podał komendant policji w Wysokiem Mazowieckiem Jarosław Stankiewicz, do wypadku doszło rano na wiejskiej drodze pokrytej ubitym śniegiem. Było bardzo ślisko i wszystko wskazuje na to, że nieostrożność kierowcy ciągnika, który jechał po mleko z zlewni, była przyczyną wypadku. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

W czasie wypadku w autobusie nie było jeszcze dzieci, grupa uczniów czekała właśnie na przyjazd gimbusa. Po zdarzeniu na miejsce wezwano karetkę, ale - jak podał Stankiewic z- dzieci nie mają obrażeń, ewentualnie drobne stłuczenia, których doznały, gdy przewracały się, uciekając przed sunącym po śniegu gimbusem.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę