Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Śnieg sparaliżuje ruch na drogach

Znowu pogorszyły się warunki jazdy na drogach regionu. Przez noc w północno-wschodniej Polsce spadło nawet do kilkunastu centymetrów śniegu. Zgodnie z zapowiedziami synoptyków tak też ma być przez cały dzień w nocy i jutro. Wiesław Winnicki z białostockiego biura prognoz podaje, że opadom śniegu będzie towarzyszył wiatr okresami dość silny, porywisty z kierunków zachodnich w porywach do ok. 15 m/s, a w nocny lokalnie nawet do 20 m/s. Wiatr ten będzie powodował miejscami zawieje i zamiecie śnieżne.


To wszystko sprawia, że po drogach regionu do tej pory jeździło się kiepsko, a dziś warunki jazdy są fatalne. Wszędzie na drogach leży śnieg, lub błoto pośniegowe. Jezdnie są bardzo śliskie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę