Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

34-latek z Zambrowa zabił w Belgii namierzyli go policjanci z województwa

Dzięki precyzyjnym ustaleniom kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku belgijscy policjanci zatrzymali w Brukseli poszukiwanego za dokonane tam zabójstwo 34-letniego mężczyznę pochodzącego z Zambrowa. Mężczyzna przez pewien czas na przełomie 2013 i 2014 roku ukrywał się w regonie i tu szukał go belgijski wymiar sprawiedliwości.

Jak podaje policja pod koniec grudnia ubiegłego roku belgijski wymiar sprawiedliwości, za pośrednictwem Biura Międzynarodowej Współpracy Policji zwrócił się do Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu i zatrzymaniu 34-letniego mężczyzny  pochodzącego z Zambrowa. Był on poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania za zabójstwo dokonane na terenie Belgii. Ustalenia polskich policjantów wskazywały, że poszukiwany zambrowianin po przyjeździe do Polski przez pewien okres ukrywał się w okolicach Sokółki, jednak 18 stycznia powrócił do Belgii. Pracując nad tą sprawą białostoccy kryminalni ustalili miejsce, w którym schronił się po wyjeździe z Polski. Trop wiódł do Brukseli, a dokładniej pod jeden z adresów w dzielnicy St. Gilles. Te ustalenia szybko zostały przekazane do belgijskich kolegów „po fachu”. Na ich podstawie, w miniony czwartek Belgowie zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Teraz stanie on przed tamtejszym wymiarem sprawiedliwości.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę