Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Coraz więcej wody

Silne opady śniegu, jakie w ostatnich dniach nawiedziły region spowodowały wzrost poziomu wód w rzekach. Na Biebrzy w Osowcu o 6 cm. został już przekroczony stan ostrzegawczy. Poziom wody wynosi tam 386 cm. Do ogłoszenia alarmu brakuje tylko 24 cm, tymczasem jak podają meteorolodzy na okolicznych polach leży 40 cm śniegu.


Najwięcej śniegu w województwie podlaskim jest w okolicach Białegostoku. Tam pokrywa śnieżna waha się od 47 do nawet 60 cm. W rejonie łomżyńskim jest ok 20 cm białego puchu. Stan Narwi w Łomży dziś rano wynosił 238 cm i w ciągu ostatniej doby zmniejszył się o 6 cm.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę