Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Masażysta przed sądem

Masażysta z Zambrowa stanie przed sądem. Jeden z jego klientów twierdzi, że po zabiegu miał ogromne problemy z kręgosłupem. Prokuratura oskarżyła masażystę o nieumyślne narażenie zdrowia pacjenta. Proces toczył się dwa razy i za każdym razem zapadał wyrok uniewinniający. Co ciekawe, prokuratura zgodziła się z takim orzeczeniem i poprosiła o odrzucenie apelacji wniesionej przez pokrzywdzonego.

W sprawie jest kilka sprzecznych opinii biegłych i - jak mówi prokurator Małgorzata Zińczuk - nie udało się jednoznacznie potwierdzić winy oskarżonego. Tym bardziej, że pokrzywdzony zbyt późno zgłosił się do lekarza. On sam jest jednak innego zdania.

Pan Stanisław z okolic Białegostoku jest trenerem karate i zawsze był w doskonałej kondycji fizycznej. Poszedł na masaż, bo bolała go łydka. "Masażysta łydki nawet nie dotknął, zajął się natomiast kręgosłupem" - opowiada pan Stanisław. Dodaje, że po masażu przez kilka miesięcy nie mógł siedzieć, a trzymane przedmioty wypadały mu z rąk. By wrócić do pełni sił, potrzebował długiej i żmudnej rehabilitacji. Dlatego nie zgadza się z wyrokiem uniewinniającym.

Jaką decyzję podejmie sąd wyższej instancji, dowiemy się w następnym tygodniu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę