Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Lepiej na podlaskich drogach, ale wciąż odciętych od świata jest 30 wsi

W regionie wszystkie drogi krajowe są przejezdne. Poprawiła się też sytuacja na drogach lokalnych. Jak podało o 15.00 Centrum Zarządzania Kryzysowego - na drogach lokalnych utrudniony lub niemożliwy przejazd jest na 113 kilometrach dróg, a dwie godziny wcześniej było to ponad 160 kilometrów. W dalszym ciągu najgorsza sytuacja jest w powiecie suwalskim, gdzie nieprzejezdnych jest blisko 70 kiloemtrów dróg, nie można dojechać do 25 miejscowości. W powiecie sejneńskim kłopoty z przejazdem kierowcy mają na 23 kilometrach dróg, w monieckim na 17, ale tam nie można dojechać do dwóch miejscowości. W powiecie grajewskim utrudniony lub niemożliwy przejazd jest na 5 kilometrach dróg, ale przez to nie można dojechać do 5 wsi.


Centrum Zarządzania Kryzysowego zapewnia, że jeszcze dziś wszystkie te kłopoty znikną. Według synoptyków z białostockiego biura prognoz, dziś wieczorem można spodziewać się już jedynie przelotnych opadów śniegu, gdzieniegdzie będą jeszcze zawieje i zamiecie śnieżne. Ale ich główna fala już minęła. Zwiększył się za to mróz.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę