Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zagłosuj na wójta

Dzwoniąc pod numer telefonu 0-708 777 007, lub wysyłając SMS-a na numer 7198 o treści: 7 mieszkańcy gminy Śniadowo głosują na Lecha Szabłowskiego wójta tej gminy, który znalazł się w finale ogólnopolskiego konkursu "Wójt Roku 2004". Spośród 61 kandydatur z całej Polski kapituła konkursu wybrała dziesięciu najlepszych. Szabłowski jest jedynym nominowanym wójtem z tej części kraju. Głosowanie w systemie audiotele trwa od niedzieli, a zakończy się w środę za tydzień.

Organizatorem konkursu jest Redakcja Audycji Rolnych Programu Telewizji Polskiej i Związek Gmin Wiejskich Rzeczpospolitej Polskiej.
Dodajmy, że opłata za SMS na wójta Szabłowskiego wynosi 1,22 zł z VAT, a koszt połączenia telefonicznego na numer 0700 - 1,06 zł z VAT. 0
Rozstrzygnięcie konkursu w przyszły piątek.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę