Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Plantacja konopi pod Łomżą

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Policjanci zlikwidowali plantację konopi „innych niż włókniste” w której było 37 roślin z których powstaje narkotyk marihuana. Plantację prowadził 20-latek – mieszkaniec okolic Łomży. Roślin rosły w garażu wynajmowanym przez młodego mężczyznę 25 km od miejsca zamieszkania.

Policjanci do garażu na terenie jednej z miejscowości w powiecie łomżyńskim, w którym ukryta była plantacja konopi, weszli we wtorek wieczorem. Znaleźli tam rośliny o wysokości około pół metra i urządzenia służące do ich uprawy. Według policji plantacja funkcjonowała zaledwie od dwóch miesięcy. Zatrzymano także 20-letniego jej właściciela. Mężczyzna – mieszkał 25 kilometrów od plantacji. Przyznał się do nielegalnej uprawy konopi i chce dobrowolnie poddać się karze. Prawdopodobnie jeszcze dziś 20-latek może zostać doprowadzony do sądu z wnioskiem śledczych o tymczasowe aresztowanie. Za prowadzenie nielegalnej plantacji grozi mu nawet do 8 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę