Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Komendant Rutkowski odchodzi

Główne zdjęcie
Mł. insp. Bogdan Rutkowski
były Komendant Miejski Policji w Łomży

Młodszy inspektor Bogdan Rutkowski Komendant Miejski Policji w Łomży złożył raport o zwolnienie ze służby w Policji - poinformował rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku kom. Jacek Dobrzyński. "Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku rozpatrzył raport i podjął decyzję o zwolnieniu go ze służby" - dodał. Sprawa rezygnacji Komendanta Rutkowskiego ma najprawdopodobniej związek z jego czwartkowym wypadkiem. W drodze powrotnej z pracy do domu samochód prowadzony przez Komendanta wpadł do rowu. Rutkowski z lekkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Nie wiadomo czy był pijany czy trzeźwy. Po „dmuchaniu” policyjny alkomat wykazał 0,00, ale przybyła chwilę później na miejsce wypadku prokuratura zażądała pobranie krwi. Wyniki tego badania mają być znane pod koniec marca.

Do czasu powołania nowego Komendanta Miejskiego Policji w Łomży obowiązki pełnić będzie komisarz Władysław Naliwajko.

Dodajmy, że młodszy inspektor Bogdan Rutkowski funkcję Komendanta Miejskiego Policji w Łomży objął 14 września ubiegłego roku.


zobacz także: Policja tuszuje sprawę pijanego komendanta?

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę