Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Odcięci od świata

Do kilkudziesięciu miejscowości na terenie dawnego województw łomżyńskiego nie można dojechać. Z danych Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Białymstoku przed południem nie można było dotrzeć do ponad 50 miejscowości przede wszystkim w powiatach grajewskim i zambrowskim.

Jak podaje Waldemar Andrzejewski sytuacja na drogach całego województwa jest zmienna. Nieprzejezdnych jest w dalszym ciągu kilkaset kilometrów dróg. W samym powiecie grajewskim nieprzejezdnych jest około 50 kilometrów dróg. Nie można dojechać do 11 miejscowości. Są to: Pieńczykowo, Pieńczykówek, Prusy, Kownaty, Cyprki, Kurki, Tarachy, Uścianki, Flesze, Bzury i Niedźwiedzkie.

W powiecie zambrowskim odciętych jest około 40 miejscowości. Najwięcej w gminie Rutki. W wielu przypadkach dzieci nie dotarły do szkoły. W Kołakach Kościelnych dziś na lekcje przyszedł co drugi uczeń. W gminie Zambrów brakuje 155 uczniów.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę