Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Północno-wschodnia Polska znów w okowach zimy!

Od kilkunastu godzin w regionie intensywnie pada śnieg. Miejscami przybyło go już powyżej 10 centymetrów. Sytuację na drogach dodatkowo komplikuje silny, północny wiatr, który w porywach przekracza 60 km/h. Synoptycy zapowiadają, że taka pogoda utrzyma się przez cały dzień. Na większości dróg w Podlaskiem zalega warstwa świeżego śniegu lub błota pośniegowego. Tak jest między innymi na trasie z Warszawy do Białegostoku i dalej do Augustowa, na drodze numer 19 Białystok - Bielsk Podlaski - Siemiatycze. Trudne warunki panują także na trasach dojazdowych do przejść granicznych w naszym województwie. Lokalna śliskośc utrzymuje się na odcinkach prowadzących przez las lub w okolicy rzek. Na drogach wojewódzkich i gminnych sytuacja jest znacznie trudniejsza miejscami leży zajeżdżony śnieg.


Silny wiatr sprawia że w wielu miejscach, na mniej uczęszczanych trasach pojawiły się zaspy. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad apeluje do kierowców ciężarówek o ostrożną i rozważną jazdę z prędkością dostosowaną do warunków pogodowych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę