sobota, 18 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Niebezpieczna aura

Dwie osoby trafiały do szpitala po wypadkach do których doszło wczoraj po południu w Łomży i regionie. Najpierw w Chojnach na krajowej 61. volkswagen transporter wyprzedzając samochody uderzył w bok skręcającego w lewo nissana, później w Łomży na Alei Legionów kierowca hondy potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę.

Potrącenie na Al. Legionów, Łomża
Potrącenie na Al. Legionów, Łomża
Potrącenie na Al. Legionów, Łomża
Potrącenie na Al. Legionów, Łomża

Do pierwszego z wypadków doszło około godz. 13.30. Kierowca volkswagena transportera jadąc drogą krajową nr 61 wyprzedzał tira, przed którym jak się okazało jechał nissan, którego kierowca w tym samym czasie rozpoczął manewr skręcania w lewą w polną drogę. Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży kierowca volkswagena nie zdołał wyhamować pojazdu i uderzył w bok nissana, po czym oba samochody wpadły do rowu. W zdarzeniu ranny został 25-letni kierowca nissana, który trafił do szpitala.

Do drugiego wypadku doszło przed godzina 18. na Alei Legionów, w okolicach dawnej jednostki chemicznej. Jadąca od strony Konarzyc honda potrąciła pieszą przechodzącą przez jezdnię z lewej na prawą stronę. W wyniku potrącenia 52-letnia kobieta trafiła do szpitala.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0