Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczna aura

Główne zdjęcie
Potrącenie na Al. Legionów, Łomża

Dwie osoby trafiały do szpitala po wypadkach do których doszło wczoraj po południu w Łomży i regionie. Najpierw w Chojnach na krajowej 61. volkswagen transporter wyprzedzając samochody uderzył w bok skręcającego w lewo nissana, później w Łomży na Alei Legionów kierowca hondy potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę.

Potrącenie na Al. Legionów, Łomża
Potrącenie na Al. Legionów, Łomża

Do pierwszego z wypadków doszło około godz. 13.30. Kierowca volkswagena transportera jadąc drogą krajową nr 61 wyprzedzał tira, przed którym jak się okazało jechał nissan, którego kierowca w tym samym czasie rozpoczął manewr skręcania w lewą w polną drogę. Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży kierowca volkswagena nie zdołał wyhamować pojazdu i uderzył w bok nissana, po czym oba samochody wpadły do rowu. W zdarzeniu ranny został 25-letni kierowca nissana, który trafił do szpitala.

Do drugiego wypadku doszło przed godzina 18. na Alei Legionów, w okolicach dawnej jednostki chemicznej. Jadąca od strony Konarzyc honda potrąciła pieszą przechodzącą przez jezdnię z lewej na prawą stronę. W wyniku potrącenia 52-letnia kobieta trafiła do szpitala.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę