Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ostrzeżenie o intensywnych opadach śniegu, dość silnym wietrze oraz zawiejach i zamieciach śnieżnych

W niedzielę w ciągu dnia oraz w nocy z niedzieli na poniedziałek a także w ciągu następnej doby w województwie podlaskim a będą występowały ciągłe, okresami intensywne opady śniegu – ostrzega dyżurny synoptyk meteorolog z białostockiego Biura Prognoz W. Winnicki. Przewidywany przyrost pokrywy śnieżnej może wynieść od 8 do 15 cm w ciągu 24 godz.


We wtorek spodziewane są w regionie jeszcze przelotne opady śniegu. Opadom śniegu będzie towarzyszył wiatr z kierunków północnych szczególnie w niedzielę dość silny, porywisty w porywach do ok. 15 m/s powodujący zawieje oraz zamiecie śnieżne.
Powyższe zjawiska będą przyczyna dużych utrudnień komunikacyjnych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę