Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rowerem po śniegu

Jeżdzenie rowerem po śniegu może się wydawać szaleństwem. Ale dla 17- letniej mieszkanki Łomży to element treningu. Ania Szostak trenuje kolarstwo górskie od prawie 3 lat. Od tego momentu prawie nie zsiada z roweru. Trenuje i wygrywa. Pierwszy wyścig wygrała jadąc na pożyczonym rowerze, kiedy miała 15 lat. Teraz trenuje na profesjonalnym sprzęcie. Zimą doskonali technikę jazdy, która, jak twierdzi, jest bardzo istotna podczas trudnych maratonów. W jeździe nie przeszkadzają jej mrozy. "Trenuje nawet wtedy kiedy temperatura spada do - 8 stopni. Kiedy jest chłodniej ćwiczę na siłowni, albo pływam na basenie".


Do jeżdzenia zimą Ania ma specjalne opony zimowe. Czasami tylko mieszkańcy Łomży dziwnie się patrzą na drobną dziewczynę, która pędzi rowerem po przykrytych śniegiem chodnikach jadąc na trening. Zawodniczka przegrywa jedynie w walce o sponsorów. Mimo zdobywanych medali ma problem ze znalezieniem sponsora, który pokryłby koszty jej wyjazdów na wyścigi. Przez to nie może zdobyć większej ilości punktów i walczyć na równych zasadach o zwycięstwo. A szkoda, bo może mielibyśmy w Łomży Mistrzynię Polski?
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę