Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Przez Narew w Nowogrodzie nie przejedziesz

Główne zdjęcie
Remontowany most w Nowogrodzie

Od piątku (29 listopada) do czwartku (5 grudnia) włącznie całkowicie z ruchu będzie wyłączony most na Narwi w Nowogrodzie. Zamknięcie przeprawy w ciągu drogi wojewódzkiej 645 prowadzącej z Łomży do Myszyńca ma związek z prowadzonym remontem tego mostu i „cyklem technologicznym wykonywanych prac”. Most będzie zamknięty przez 7 dni „dla wszelkiego ruchu kołowego pojazdów” - podał Adam Sołowiej, kierownik budowy, informując o tym m.in. pogotowie ratunkowe, straż pożarną i policję.

Remont mostu na Narwi w Nowogrodzie prowadzony jest w ramach przebudowy drogi nr 645 na odcinku Nowogród - Kuzie. Most remontuje firma Eurovia Polska S.A., z Bielan Wrocławskich, która wygrała przetarg oferując wykonanie prac za niespełna 14,4 mln zł. 
Mierzący blisko 250 merów długości mostu na Narwi ma zyskać nową nawierzchnię, ale także będzie miał m.in. szersze chodniki umożliwiające przeprowadzenie dwukierunkowego ciągu rowerowego z lewej oraz ciągu pieszego z prawej strony, oraz podniesioną dopuszczalną nośność. Zgodnie z planem remont powinien zakończyć się do 30 października 2014. 
W tym samym czasie przebudowane mają zostać ponad 18 km drogi wojewódzkiej 645 od granicy województwa do Gawrychy, Gawrychy – Dłużewo i Zbójna – Nowogród, a także fragment drogi prowadzący przez Nowogród wraz z największym skrzyżowaniem z drogą wojewódzką (648) prowadzącą z Nowogrodu do Miastkowa i fragment tej drogi. Tę część zadania prowadzi łomżyńska firma Makbud.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę