Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Obława na papierosowych paserów

Główne zdjęcie
fot. Izba Celna w Białymstoku

9 osób trudniących się magazynowaniem nielegalnych papierosów zatrzymali w Łomży funkcjonariusze Służby Celnej. W sumie przechwycili ponad 5 tysięcy paczek nielegalnych papierosów o wartości 50 tysięcy złotych.

Zatrzymani to mężczyzn w wieku od 20 do 66 lat. Jak podaje Maciej Czarnecki rzecznik prasowy Izby Celnej w Białymstoku zatrzymań dokonano w ciągu kilku ostatnich dni. tytoniową kontrabandę celnicy znaleźli między innymi w dwóch garażach. Mężczyźni u których ujawniono nielegalne papierosy będą odpowiadać przed sądem. Oprócz utraty trefnego towaru grożą im wysokie grzywny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę