Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radiobab.pl

Chciał wyłudzić odszkodowanie

Chiał wyłudzić odszkodowanie ale mu się nie udało. Łomżyńscy policjanci zatrzymali mieszkańca Wołomina, który najpierw uszkodził swoje auto, a później zgłosił policji, że samochód został skradziony. W ten sposób chciał wyłudzić odszkodowanie. Policjanci z łomżyńskiej komendy szybko ustalili, że samochód stoi na parkingu przed blokiem właściciela.

Mężczyzna przyznał się, że sam uszkodził samochód, a potem zgłosił policji jego zaginięcie, aby wyłudzić odszkodowanie z tytułu jego kradzieży.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę